yunke captcha (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Refresh
oc: Refresca

en: number
oc: nombre
