yunke captcha (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: weight
pl: waga

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: error
pl: błąd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Refresh
pl: Odśwież

en: letter
pl: litera

en: number
pl: liczba
