yunke captcha (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: weight
ro: greutate

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: error
ro: eroare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Refresh
ro: Reîncarcă
