yunke captcha (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: weight
ru: вес

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: error
ru: ошибка

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Refresh
ru: Обновить

en: case insensitive
ru: не чувствителен к регистру

en: case sensitive
ru: чувствителен к регистру

en: number
ru: число
