yunke captcha (8.x-2.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: weight
si: බර

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය
