yunke captcha (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: error
ar: خطأ

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Refresh
ar: تحديث

en: number
ar: رقم
