yunke captcha (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: error
cy: gwall

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu
