yunke captcha (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: weight
et: kaal

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: error
et: veateade

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Refresh
et: Värskenda
