yunke captcha (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: weight
he: גובה

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: error
he: שגיאות

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Refresh
he: ריענון

en: number
he: מספר
