yunke captcha (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: weight
hu: súly

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: error
hu: hiba

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Captcha
hu: CAPTCHA

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Refresh
hu: Frissítés

en: at least one
hu: legalább egy

en: number
hu: szám
