yunke captcha (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: weight
is: þyngd

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: error
is: villa

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Refresh
is: Endurnýja

en: at least one
is: að minnsta kosti eitt
