yunke captcha (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: weight
kk: салмақ

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: error
kk: Қате

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау
