yunke captcha (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: weight
lt: svoris

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: error
lt: klaida

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: number
lt: skaičius
