yunke captcha (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: error
mn: алдаа

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Form ID
mn: ID загвар
