yunke captcha (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Refresh
ps: تاندول
