yunke captcha (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: weight
sk: váha

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: error
sk: chyba

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: number
sk: číslo
