yunke captcha (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: weight
ne: वजन

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: error
ne: त्रुटि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .
