yunke captcha (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Refresh
bo: གསར་འདོན
