yunke captcha (8.x-2.4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: weight
fil: bigat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: error
fil: mali

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
