yunke captcha (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: weight
gl: peso

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: error
gl: erro

en: Edit
gl: Editar

en: Captcha
gl: CAPTCHA

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Refresh
gl: Actualizar
