yunke captcha (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: weight
hi: भार

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: error
hi: त्रुटि

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Captcha
hi: कैप्चा

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .
