yunke captcha (8.x-2.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: error
km: កំហុស

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់
