yunke captcha (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: weight
ku: کێش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە
