yunke captcha (8.x-2.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: weight
mr: वजन

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
