yunke captcha (8.x-2.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: error
os: рæдыд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Refresh
os: Сног кæн
