yunke captcha (8.x-2.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: weight
sl: teža

en: Delete
sl: Izbriši

en: error
sl: napaka

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Refresh
sl: Osveži
