yunke captcha (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: error
sq: gabim

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
