yunke captcha (8.x-2.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: number
ug: سان
