yunke captcha (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: weight
ur: وزن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: error
ur: نقص

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی
