yunke captcha (8.x-2.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: weight
vi: chiều rộng

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: error
vi: lỗi

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: number
vi: số
