Yunke Help (2.3.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Drupal
ar: دروبال

en: Drupal core update status
ar: حالة تحديث قلب دروبال

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Update form
ar: تحديث النموذج
