Yunke Help (2.3.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Drupal core update status
az: Drupal nüvə yeniləmə statusu

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti
