Yunke Help (2.3.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Drupal core update status
eu: Drupal core-ren eguneraketaren egoera

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko
