Yunke Help (2.3.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Drupal core update status
fi: Drupalin ytimen päivitysten tila

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: label
fi: etiketti

en: Update form
fi: Päivitä lomake
