Yunke Help (2.3.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: submit
hu: beküldés

en: Drupal core update status
hu: Drupal alaprendszer frissítési állapota

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: label
hu: felirat

en: Update form
hu: Űrlap frissítése
