Yunke Help (2.3.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Drupal core update status
ja: Drupalコアの更新状況

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: label
ja: ラベル

en: Update form
ja: 更新フォーム
