Yunke Help (2.3.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: submit
lv: iesniegt

en: Drupal core update status
lv: Drupal kodola atjauninājuma statuss

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens
