Yunke Help (2.3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter
