Yunke Help (2.3.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Drupal core update status
ro: Starea actualizării core Drupal

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare

en: label
ro: etichetă

en: Update form
ro: Actualizează formularul
