Yunke Help (2.3.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: submit
uk: надіслати

en: Drupal core update status
uk: Стан оновлення ядра Drupal

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: label
uk: мітка

en: Update form
uk: Оновити форму
