Yunke Help (2.4.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Drupal core update status
bo: Drupal ནང་སྙིང་གི་གསར་སྒྱུར་གནས་ཚུལ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།
