Yunke Help (2.4.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Drupal core update status
cs: Stav aktualizací jádra Drupalu

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Update form
cs: Aktualizovat formulář
