Yunke Help (2.4.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Drupal
fa: دروپال

en: Drupal core update status
fa: وضعیت به‌روز بودن هسته دروپال

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی
