Yunke Help (2.4.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: submit
gl: enviar

en: Drupal core update status
gl: Estado de actualización do núcleo de Drupal

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: label
gl: etiqueta
