Yunke Help (2.4.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Drupal
he: דרופל

en: Drupal core update status
he: סטטוס עדכון ליבת דרופל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: label
he: תווית
