Yunke Help (2.4.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Drupal core update status
hy: Drupal Core-ի թարմացման կարգավիճակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: @label
hy: @label (@column)
