Yunke Help (2.4.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: submit
it: invia

en: Drupal core update status
it: Stato degli aggiornamenti del core di Drupal

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: label
it: etichetta

en: Update form
it: Aggiorna form
