Yunke Help (2.4.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
