Yunke Help (2.4.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
