Yunke Help (2.4.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: submit
ca: envia

en: Drupal core update status
ca: Estat d'actualització del nucli de Drupal

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: label
ca: etiqueta

en: Update form
ca: Formulari d'actualització
